baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Işıltı Peeling ile canlı, tonu eşitlenmiş ve gergin bir cilt

Yeni yılı ışıl ışıl bir ciltle karşılayın

Yeni yıl heyecanı yaklaşıyor. Yılbaşını evde geçirecek olsak da, 2021’i güzel ve ışıltılı bir ciltle karşılamak istiyoruz.

Uzman Estetisyen Ahu Karaduman, yılbaşı akşamı cildinizin parlak ve sağlıklı görünmesi için yeni cilt bakım uygulamalarından biri olan Işıltı Peeling’i anlattı:

Işıltı Peeling, yeni nesil uygulamalar arasında yer alan antioksidanlar ile zenginleştirilmiş iğnesiz bir cilt canlandırma sistemi. Uygulama, konforlu ve etkili bir şekilde güneş hasarlarından kurtulma ve cildi yeniden canlandırma imkanı sunuyor.

İlk seansta gözle görülür etki

Işıltı Peeling; kolajen ve elastin sentezini destekleyen, cildi canlandırarak elastikiyetini artıran, nem depolarını dolduran, rengini dengeleyen ve antioksidan koruma yapan bir program. 15 -20 dakika süren kısa bir uygulama sonrasında daha ilk seansta ciltteki düzelmeler gözle görülür şekilde fark edilir. Cilt ışıl ışıl ve gergin, cilt tonu eşitlenmiş olur.

İşlem yapıldıktan 3-4 gün sonra ciltte günlük hayatı etkilemeyecek nazik bir soyulma beklenir. Bu soyulma, cildin bağışıklığını bozmaz ve hassasiyet yaratmaz. Yapılan bu işlem sonrası, cildin nem depoları doymuş, renk bütünlüğü sağlanmış ve ince çizgilerde gözle görülür şekilde azalma elde edilmiş olur.

Kaç seans yapılmalı?

2 hafta aralıklarla 4-6 seanslık kürler halinde, yılda 2-3 kür olarak yapılabileceği gibi; istenirse her ay düzenli olarak tekrarlanabilir. Böylece, cildin kalitesi uzun süre korunmuş ve hem yüzeysel hem de derinden bir nevi doku restorasyonu sağlanmış olur.

Uygulama ağrısız, acısız ve konforludur. 10-15 dakika sürmesi, iyileşme sürecinin olmaması ve kişinin sosyal hayatına anında dönüş sağlaması öne çıkan artıları arasında.

Programın içinde cildi yenileyen, bilimsel olarak kabul görmüş güçlü etken maddeler vardır. Bunlar; Resveratrol, Lipoik asit, Lactobionik Asit, DMAE, Trikloroasetik Asit, Kojik Asit, Mandelik Asit, vitaminC, Laktobionik Asit, Organik Silica.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir