baymavislotbarportbetgrand pasha bet

İngiliz markası Solait ile güneşlenme keyfiniz koruma altında

Yaşlanma karşıtı özel formülleriyle doğal bronzluk sağlıyor

Vegan, dermatolojik olarak test edilmiş ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen Solait güneş koruma ürünleri; suya dayanıklı yapıları sayesinde güneşin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Çocuklar için geliştirilen özel formül

Solait Güneş Koruyucu Çocuk Losyonu Trigger, hassas ciltler için özel olarak geliştirildi. Formülü ve yüksek faktörü ile çocuğunuzun cildini zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı oluyor. Radicare ve Aquarich ile zenginleştirilmiş suya dayanıklı formülü; güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı hem koruma hem de elastikiyet kazandırma sağlıyor. Ürün, spreyli özel başlığı sayesinde kolayca uygulanabiliyor.

Hassas ciltlere ekstra bakım

Solait hassas ciltlere özel olarak geliştirilen, her biri 50 faktöre sahip Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi ve Nemlendirici Güneş Koruma Losyonu ile yüz, boyun ve ellerinizi koruyor. Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi, pürüzsüz bir cilt için matlaştırıcı özelliğiyle dikkat çekiyor. Nemlendirici Güneş Koruma Losyonu vitamin B5 içeren parfümsüz yapısı ile cildinize elastikiyet sağlıyor.

Yaşlanma Karşıtı yüz güneş kremi çeşitleri

Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi çeşitleri 30 ve 50 faktöre sahip alternatifleri ile yüz, boyun ve ellerinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya destek oluyor. Güneşin yol açtığı cilt hasarına ve erken yaşlanma belirtilerine karşı da cildi savunmaya yardımcı oluyor.

Cildiniz güneş nedeniyle nemini kaybetmesin

Solait ihtiyaca yönelik farklı güneş koruma faktörlerine sahip Nemlendirici Güneş Spreyi ve Güneş Losyonu ile cildinizi güneşten korurken uzun süre nemlendirmeye ve serbest radikallere karşı korumaya destek oluyor. Vitamin E ve Aquarich ile zenginleştirilen formüllleri ile deniz suyu ve güneş nedeniyle cildinizin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı oluyor. Solait Mini Nemlendirici Güneş Losyonu, pratik ambalajı sayesinde kolay bir uygulama sunarken aynı zamanda rahatlıkla taşınabiliyor. Hafif ve yağlı olmayan yapısı sayesinde cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korurken aynı zamanda cildinizde ağırlık hissi oluşturmuyor.

Kullanım önerisi: Solait güneş koruma ürünlerini kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Cildin tamamına bol miktarda ve eşit olarak güneşe maruz kalmadan en az 15 dakika önce uygulayınız. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra işlemi tekrarlayınız.

  • Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi GKF 50+, 50 ml: 64.95TL
  • Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi GKF 30+, 50 ml: 59.95TL
  • Hassas Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi GKF 50, 50 ml: 64.95TL
  • Güneş Koruyucu Çocuk Losyonu Trigger GKF 50+: 139.90TL
  • Hassas Ciltler için Nemlendirici Güneş Losyonu GKF 50: 129.95TL
  • Nemlendirici Güneş Spreyi ve Güneş Losyonu GKF 50, 200 ML: 129.95TL
  • SNemlendirici Güneş Spreyi GKF 30, 200 ml: 99.95TL
  • Mini Nemlendirici Güneş Losyonu GKF 50, 100 ml: 79.95TL
  • Solait güneş koruma ürünleri sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!

*Belirtilen fiyatlar Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir