baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Homend Meatbox ile mutfaktaki zorlu işlerin üstesinden gelin

En zorlu işlere pratik çözüm

Homend’in kasap titizliğinde çalışan kıyma makinesi Meatbox 3100H, en zorlu işlerin üstesinden geliyor. 2 bin 200 watt’lık gücüyle 2 kilo eti 3 dakikada kıyma haline getiriyor. Ayrıca kışlık domates ve salça yapımında da en büyük yardımcınız olacak.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatınızı kolaylaştıran Homend, kıyma makinesi Meatbox 3100H ile mutfağınıza vazgeçemeyeceğiniz bir konfor getiriyor. Üstün performansı ile sadece etleri kıyma haline getirmekle kalmayıp, kışlık domates ve salça yapımında da sizi hayrete düşürecek kadar işlerinizi kolaylaştıran Homend Meatbox, özel aparatları sayesinde ise lezzeti unutulmayacak sucuk, sosis ve içli köfte yapmanızı sağlıyor.

Ayarlanabilir diski ile etinizi kalın, orta ve ince kıyma şeklinde çekmenizi sağlıyor. Lezzetine doyulmayan içli köfteler, sucuk ve sosisleri hazırlamak ise en az yemesi kadar keyifli olacak. Mutfağın bu klasik lezzetlerini evinizde kendi ellerinizle hijyeninden emin, gönül rahatlığıyla hazırlayıp tüketmenin keyfini yaşayın.

Homend Meatbox için www.homend.com.tr‘den sipariş verebilirsiniz. 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir