baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Her şeyin en güzelini hak eden anneniz için özel bir hediye

Homend Alex Robot Süpürge hediye edin!

Bu Anneler Günü’nde annenizi mutlu edecek bir hediye arıyorsanız; en doğru seçim Homend Alex 1280H Robot Süpürge olacak. Anneniz temizlikte en yakın dostu Alex’e evini gözü kapalı emanet edecek. Çünkü üstün teknolojik özellikleri ve performansının yanında; sıra dışı ve şık köşeli tasarımıyla annelerden tam puan alıyor. Türkçe konuşan Alex ile temizlik keyfe dönüşsün, annenize de bu keyfin tadını çıkarmak kalsın.

Homend’in ilk robot süpürgesi Alex, Türkçe konuşuyor. Üstelik Alex’in Anneler Günü’ne özel fiyatı da 2499.99 TL.

Köşelerde mükemmel temizlik

Akıllı navigasyon sistemi ve akıllı algoritma özelliğine sahip Alex; rampa çıkma kabiliyeti, zemin algılama teknolojisi ve kir sensörü sayesinde farklı zeminlere göre gücünü en verimli şekilde kullanıyor. Köşeli tasarımı sayesinde, özellikle köşelerde kalan kör noktalarda bile tam temizlik sağlıyor. Diğer robot süpürgelere göre yüzde 40 daha uzun fırçalarıyla; zemin üzerinde daha geniş bir alanı temizleyerek zamanı da verimli kullanmaktadır.

Ona vazgeçilmez bir konfor armağan edin

Temizlik esnasında şarjı azalınca kendi kendini şarj edebilen Alex; 90 dakika boyunca gücünden ve performansından hiç bir şey kaybetmiyor. 2 KPA Emiş Gücüne ve XL toz hanesine sahip. Paspas yapabiliyor olmasıyla öne çıkıyor. Özellikle emekleyen çocuk sahibi aileler, alerjik bünyeye sahip olanlar ve evcil hayvan dostlarının da ilk tercihi. Alex, hızıyla da şaşırtıyor. 20 m2’lik bir alanı 10-15 dakika içerisinde temizliyor.

Homend’de anneler için çok alternatif var

Homend’de Anneler Günü hediye alternatifleri Alex ile sınırlı değil. Yine Anneler Günü’ne özel fiyat avantajı ile Homend Pottoman Türk Kahvesi Makinesi annenizle sevgi dolu sohbetlerinize sıcacık duygular katacak. Pottoman, bu özel günde tüm anneler eşsiz lezzetteki Türk kahvesinin tadına varsın diye sadece 299,99 TL. Ayrıca Homend Mıxfresh Kişisel Blender, Homend Breadfast Ekmek Kızartma Makinesi ve Homend Coffeebreak Öğütücülü Fıltre Kahve Makınesi’ de annenizi mutlu edecek farklı seçenekler arasında yer alıyor.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir