baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Hem sıkı hem de fit bedenlerin yeni mimarı Schwarzy

İnatçı yağların giderilmesinde etkili

Kas gelişimi yoluyla yağ azaltımı için özel olarak geliştirilmiş Schwarzy ile Sculpture bu yaza yenilenerek girmek isteyenleri bekliyor.

Pandemi döneminde aksayan spor, düzensiz beslenme, stres gibi birçok sebeple herkes formdan düştü. Ancak yaz da kendini iyice belli etmeye başladı. Schwarzy kas yaparken, sıkı ve formda bedenlere imza atıyor.

Kas geliştirmeye ek olarak yağ yakma moduna da sahip olan Schwarzy; özellikle kas etrafında birikmiş inatçı yağların giderilmesinde önemli bir rol oynuyor. Kişiye özel, kişinin ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda seans tipi belirlenen

Schwarzy’nin 3 farklı çalışma sistemi var; Aeorobik, Şekillendirme ve Güçlendirme… Aerobik modu, lipid (yağ) azaltmaya yönelik kas gelişimini sağlıyor. Şekillendirme, kas tonunu iyileştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı oluyor. Güçlendirme ise kas gücünü ve hacmini artırmaya yönelik kasları çalıştırıyor. Schwarzy, bu 3 etki sayesinde 20-45 dakika gibi kısa bir sürede kas yapıyor. Yağ yakmaya da yardımcı olarak; arzulanan sıkı ve fit görünümü ortaya koyuyor.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir