baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Head&Shoulders’tan yeni seri: Derinlemesine Temiz

Transparan formül içeriyor

Derinlemesine Temiz Serisi; gözenek temizleme teknolojisi ile saç derisini derinlemesine temizliyor. Aynı zamanda kepek, kuruluk ve kaşıntıyı 72 saate kadar önlüyor.

Ciltteki gözeneklerin kir dolması gibi, saç derisindeki derin gözenekler de çeşitli faktörler sonucu dolup tıkanmaktadır.  Bu durum kaşıntı, kepek ve saçları daha sık yıkama isteğine yol açmaktadır. Head&Shoulders, saç derisi temizliğine yönelik bir çözüm geliştirdi.

Araştırmalara göre, insanların yüzde 52’si derinlemesine temizlik için tasarlanan bir ürün arayışında olduğunu söylüyor. Bu çalışmadan ilham alan P&G markası Head&Shoulders, ‘Derin Gözenek Temizleme Teknolojisi’ ve aktif madde Piroctone Olamine ile yeni şeffaf formüllü Derinlemesine Temiz serisini geliştirildi. Derin Gözenek Temizleme Teknolojisi, tıkanan saç derisini temiz ve tazelenmiş hale getirmektedir. İki saç yıkama arasındaki en uygun süre olan 72 saate kadar kepeğe karşı koruma sağlıyor.

Saç köklerine işliyor

Saç derisinde fazla yağlanmaya ve kepeğe yol açan bakterilerin büyüdüğü derin gözenekler sonu gelmeyen bir yağlılık ve kepek döngüsüne yol açıyor. Bu sorunu kaynağında çözmek için saç köklerine işleyerek; saç derisinin temiz görünmekle kalmayıp aynı zamanda temiz hissedilmesini de sağlıyor.

Gelişmiş formülü ile silikon içermeyen, pH dengeli, antioksidanlarla güçlendirilen ve klinik olarak kanıtlanan serinin şeffaf formülü; saç derisindeki gözenekleri derinlemesine temizliyor.

  • Yağlanmayı önlemek ve derinlemesine temizlemek için limon ile zenginleştirilen Head&Shoulders Derinlemesine Temiz Yağlanma Kontrolü: 29.90 TL
  • Kaşınan saç derisini yatıştırmak için nane güçlendirilen Head&Shoulders Derinlemesine Temiz Kaşıntı Giderici: 29.90 TL
  • Saç derisini arındırmak için deniz mineralleri içeren Head&Shoulders Derinlemesine Temiz Saç Derisi Detoksu: 90 TLBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir