Bedenin hassas bölgeleri zamanla neden kararıyor?

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Pink İntimate Sistem

Çevre Hastanesi’nden Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Dr. Arpi Tırpancı; koltuk altı, bikini bölgesi, bacak arası, ense, boyun ve meme uçlarında meydana gelen kararmaların, dermokozmetik uygulamalarla beyazlatılabileceğini söyledi.

Dr. Arpi Tırpancı

Bedenin hamilelik, menopoz, hormonal değişiklikler ve derinin gevşemesi nedeniyle ciltte renk değişiklikleri ortaya çıkabiliyor. Bu sorunu gidermek için tercih edilen yöntemlerden biri de Pink İntimate Sistem. Tırpancı uygulamayı şu sözlerle anlattı: “Hassas bölgelerin derisinde, tahriş etmeden peeling etkisiyle cildi beyazlatır, biyostimülasyon ve besleyici içeriği ile derinin yenilenmesini ve gerginleşmesini sağlar. Tedavi sonrası özel bir bakım gerektirmez.”

Bedenin hassas bölgelerine ve gevşemeye meyilli deriye uygulanan işlemin detaylarına da değindi: “Öncesinde tahriş edici bir kıl temizliği yapılmamış olmasına dikkat edilir. İşlem bölgesi temizlenip iyice kurutulduktan sonra serum uygulanarak hafif bir masajla iyice kuruması beklenir. Ardından yine su ile temizlenir. 7-10 günlük aralarla istenen sonuç alınıncaya kadar tekrarlanır. Pink intimate sistemin içeriğinde; beyazlatıcı ve deriyi besleyen canlandıran özelliği ile öne çıkan pink sistem kojik asid, retinol, bisobolol, vitamin B12, glütatyon, meyan kökü gibi yangı yatıştırıcı bitkisel karışımlar bulunur.”

https://www.iyininpesinde.com/guzellik/estetik/8456.htmliyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir