Solgun ve cansız cildinize bu kış veda edin

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Cildinizdeki ışıltıyı yakalayın

Güneş, deniz, hava kirliliği ve çevresel koşullar, ciltte kuruluk, matlaşma, elastikiyet kaybı ve kırışıklıklara yol açabilir. Dr. Serpil Alan, cildimizin ışıl ışıl ve sıkı olması için tercih edilen yöntemlerle ilgili merak edilenleri anlattı:

Değişen hava koşulları, sert rüzgarlar cildin kış aylarında canlı bir formda görünmesini engeller. Üstelik kış aylarında yapılan bakım hataları da cildin matlaşması kaçınılmaz hale getirir.

Dr. Serpil Alan

Yaş ilerledikçe ciltteki hyaluronik asit miktarı da azalır. Böylece yüzde belirli bölgelerde yapısal ve hacimsel kayıplar, kırışıklıklar, karakteristik çukurlar oluşur. Dolgu uygulamaları, yüzdeki yaşa bağlı çizgileri gidermek, yüze hacim kazandırmak, kaybedilen nemi geri vermek ve gençleştirmek için yapılır. 30’lu yaşlardan sonra cildin kendini yenileme süreci yavaşlar ve eskisine oranla daha kurudur.  Göz çevresinde ilk ince çizgiler belirir.

Işık Dolgusu: İçeriği patentli ‘resilient’ hyaluronik asit olan ve cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri vermek için üretilmiş mezoterapi ve dolgu tekniklerini birleştiren yepyeni bir konsept. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinin onarımı ve yenilenmesi, ayrıca el üstünde yapılan gençleştirme uygulamaları için de kullanılıyor.

Revitacare Cytocare S Line: İçeriğindeki mikro besinler, ilgili enzimlerin aktivasyonunu maksimize ederek sağlıklı, aydınlık ve genç bir görünüm sağlarken, doğal pH değerine yakın formülüyle her cilt tipine ve yaşa uygundur.  Formülündeki çapraz bağlanmamış hyaluronik asit ve gençleştirici kompleks CT50 ile yüz, boyun ve el üzerine uygulanabiliyor.

Revitacare Cytocare 532: Bu mezoterapi uygulaması; ince çizgilerin dolması, epidermisi pürüzsüzleştirme, cildin ışıltısının artırılması, oksitleyici ajanlardan koruma özelliğiyle yaşlanmaya karşı koruyor.

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir