baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Güneşi desenlerle selamlayan tutkulu ve heyecanlı bir koleksiyon

adL sezona noktayı koyuyor!

Sınır tanımayan tasarımların geniş vizyonlu imzası adL; noktalı desenleri heyecanlı, feminen, eğlenceli ve özgür modellere dönüştürüyor. Sezonun moda kodlarını şekillendiren marka; detaylara gizlediği geleneksel ve çağdaş yorumları ile tasarımdaki gücünün altını çiziyor. Güneşin enerjisini yansıtan yepyeni koleksiyonunda nokta atışı tutkular ve heyecanlar saklı.

adL viskon, koton ve ketenlerin ağırlıkta olduğu 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile baharın gelişini coşkuyla kutluyor. Doğal kumaş tercihlerine yer verdiği koleksiyonuyla yeni sezonda doğaya duyduğu saygıyı bir kez daha hatırlatıyor. Koleksiyonunda yer alan noktalı desenlerin canlılığında ve enerjisinde güneşin gücü var. Zamansız estetiği eğlenceli ve modern formlara taşıyan koleksiyon, özgür hissedenlerin noktayı koyuş tarzı… Şıklığın ön planda olduğu tasarımlarda özgünlüğün gücü ise bir kez daha vurgulanıyor.

Naiflikten ve romantik nostaljiden ilham alan koleksiyon baharın coşkusunu kucaklarken renklerin ve desenlerin dansı harika bir sezonun geldiğinin habercisi… adL aşka ve umuda doğru harekete geçiren noktalar arasından güneşi selamlamaya davet ediyor!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir