baymavislotbarportbetgrand pasha bet

UYKUDAYKEN GÜZELLEŞMEYE NE DERSİNİZ?

4 BAKIM RİTÜELİ

Cilt bakımının en önemli ritüeli, gece yatağa temiz bir yüzle girmek. Cilt temizliğinin ardından nemlendiricinizi ve göz kremini ihmal etmezseniz, ertesi güne daha sağlıklı uyanabilirsiniz.

Cosmed’in cildi gün boyu maruz kaldığı kir, makyaj ve yağdan arındıran Day-to-day temizleme jeli, tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bir ürün. Cildi yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizliyor; nem ve enerji kaynağı dört mineralden oluşan yapısıyla yeniliyor.

Fiyatı: 46 TL

Ultrasense Yatıştırıcı Temizleyici Köpük ise cildi kir, toz, yağdan arındırırken içeriğindeki bitkisel özlerle hassaslaşan dokuyu yatıştırmaya yardımcı oluyor.

Fiyatı: 49 TL

Revolution Kırışıklık Onarıcı Gece Kremi, içeriğindeki Matrixyl3000 peptitleriyle cildin genç, diri 1473166894_cosmed_revolution_kirisiklik_onarici_gece_kremi_172tlgörünümünün geri kazanılmasına ve yeni çizgi oluşumunun önlenmesine destek veriyor.

Fiyatı: 172 TL

Revolution Yenileyici Göz Çevresi Bakım Kremi, kaz ayağı şeklinde oluşan ince ve derin çizgilenmelerin giderilmesine, daha genç bakışlar için göz çevresinin diri görünümünün geri kazanılmasına ve çizgi oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor.

Fiyatı: 86.50 TL

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir