baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Groomed sabunları cilt bakımında doğal seçenekler sunuyor

Zararlı kimyasallar içermiyor

Fuer Kozmetik’in kişisel bakım markası Groomed, yeni yıl gecesi öneriler sunmaya devam ediyor. Marka, ürünlerini taze baharatlar, bitkisel yağlar ve sabun alkalisinin yanı sıra, kaynak suları, esans yağlar, yulaf ezmesi, bal, deniz tuzu ve benzeri özel bitkisel karışımlarla hazırlanıyor.

Uzman kimya mühendisleri tarafından hazırlanan Groomed markasının saç bakım ürünlerinin yanı sıra doğal özlerle harmanlanan Makyaj Temizleme Sabunu, Keçi Sütü Sabunu, Ardıç Katranı Sabunu, Lavanta Sabunu, Akne Karşıtı sabunlar, detoks etkili Aktif Karbon Sabunu ve 20’ye yakın sabun çeşidi bulunuyor.

Kişisel bakım ürünlerinde bulunan bazı kimyasal maddeler, vücutta uzun süreli kullanımlarda kanseri dahi tetikleyerek çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Groomed sabunları; SLS, propilen glikol, petrol ürünleri, E.D.T.A, paraben, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular ve triclosan gibi zararlı kimyasallar içermiyor. Soğuk proses tekniği ile ısıl işlem, yağ kaynatma ve benzeri işlemler görmeden üretiliyor.

Kokusu esansiyel yağlardan geliyor

Groomed sabunlarında kullanılan hammaddeler, organik ve kaliteli taze ürünlerden oluşuyor. Kaynak suları özenle seçilen sabun üretiminde, herhangi bir kimyevi atık madde olmamasına özellikle dikkat ediliyor. Ayrıca sabunlaşma esnasında oluşan doğal bitkisel gliserin, sabunun içerisinde kalarak ürünlerin cilt bakım özelliğini öne çıkarıyor. Parfüm içermeyen sabunların kokulandırması ise, doğal esansiyel yağların karışımı ile sağlanıyor.

Sabun tabanında kullanılan zeytinyağı ve ayçiçeği yağı, cilde yumuşaklık verirken shea, kakao yağları ile harika bir dokunuş sağlıyor. Ürün içeriğindeki Hint yağı ise, ciltte kremsi ve ipeksi bir köpük oluşturmaya yardımcı oluyor. Hindistan cevizi yağı etkili bir temizlik yanında, sabunu sert ve uzun ömürlü kılıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir