baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Giyi yeni koleksiyonu ile baharın enerjisini yansıtıyor

Giyi’nin yeni koleksiyonu özgür ve coşkulu

Yavaş moda markası Giyi’nin yeni koleksiyonu; sürdürülebilir malzemeler ve kadın emeği ile uzun ömürlü zamansız bir gardırop yaratma sürecinize katkıda bulunuyor. Giyi Koleksiyonu’nun bu sezonki mottosu; özgürlük ve coşku.

Her sezon değişen değil, uzun yıllar boyunca kullanılabilen zamansız giysiler hazırlayan Giyi, rahat, şık, kişilikli ve baharın enerjisini, canlılığını yansıtan koleksiyonu ile bu sezon da her daim stil sahibi kadınların gardroplarının vazgeçilmezi olacak.

Tek parçayı farklı biçimlerde kullanarak çoğaltmak için arkalı önlü tasarlanan; çift taraflı elbise ve askılı üstler; tulumlar, kimonolar; rahat ama şıklıktan taviz vermeyen belden lastikli pantolon ve şortlar göze çarpıyor.

Kırkyama ceket modelleri dikkat çekiyor

İlk koleksiyondan beri kullanılan organik denim ve vegan ipeğin yanı sıra; sağlıklı bir elyaf olan kenevir ve yine çevreye uyumlu bir elyaf olan tencel ağırlıklı kumaş yine ön planda. Giyi koleksiyonu; ileri dönüşüm ilkesiyle çöpe gidebilecek her parçayı değerlendiriyor. Bu sayede yeni kırkyama ceket modeleri ve çantalar da ortaya çıktı.

Canlı ve cüretkar Giyi renkleri pastel tonlarla buluştu. Hem hayat enerjisini ve özellikle bu dönem sıkı sıkıya tutunduğumuz umudu yansıtıyor. Yaratıcılık ve optimizm sarı, nil yeşili ve mercan ile, hayat enerjisi kırmızıyla, umut beyazla, dayanıklılık mor ile hayat buluyor.

Üretirken kadın emeğine değer kazandırmaya devam eden Giyi‘nin ikinci koleksiyonu; giysilerimize dair bir merak geliştirmeye, bir ürünün kullanım ömrünü düşünmeye bir davet…
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir