baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Geometrik formların cazibesini GEOMI çantaları ile keşfedin

Her ‘an’a uygun modeller

Adını ‘geometri’ kelimesi ve markanın kurucusu; tasarımcı Mina İnce’nin ilk hecelerinin birleşmesinden alan GEOMİ markasının ilk koleksiyonu satışta!

Sıra dışı geometrik tasarımları, modern ve elegant duruşu ile Geomi’nin ilk koleksiyonunda yer alan parçalar; günlük hayatın her an’ında yanınızda olacak. Ürünler, süet-kadife, mikro saten ve birinci kalite deri gibi malzemelerden oluşuyor.

Görünüş kadar kullanım rahatlığının da göz önünde bulundurulduğu formları ile GEOMİ, her güne, her moda ve her kombine uyacak farklı modeller ile sizinle!

Geomi aksesuarlarını unutmayın!

GEOMİ’nin ilk koleksiyonu 8 sıra dışı ve geometrik çanta modeli sunuyor. Ayrıca koleksiyonda yaz için çok amaçlı ipek fularlar, kimonolar ve çanta sapları da var. Rengarenk desenler ile bu yaz favoriniz olacak aksesuarlar, GEOMI kadınına her yolculuğunda eşlik edecek.

Koleksiyonda yer alan ‘GEOMİ Beach Bag’ plajda en güzel eşlikçiniz; ‘Hexagon’ modeli ise akşam yemeklerinizin vazgeçilmezi olacak. Günlük kullanımlarda ise ‘Ray’ model rahat kullanımıyla günlük hayatın koşuşturmasında size eşlik edecek.

İçindeki çocuksu hisleri kaybetmemiş kadınlar için tasarlanan, eğlenceli desenleri ve farklı renk seçenekleri ile çanta ve aksesuarlara; www.geomiobjects.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir