Revlon’dan kusursuz fotoğraflar için yeni koleksiyon

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

PhotoReady Candid ile hazır olun!

Watsons’ın sevilen makyaj markası Revlon, cildinde kusursuz ve aynı zamanda doğal bir görünüm arayanları yeni koleksiyonu ‘PhotoReady Candid’ ile tanıştırıyor. Fondöten, kapatıcı ve pudra olmak üzere üç farklı üründen oluşan koleksiyon her cilt tipi ve rengine uygun seçenekler sunuyor. Koleksiyon ürünleri, kadifemsi formülleri ile günün her anında selfie ve fotoğraflarda da cildinizin kusursuz görünmesine yardımcı oluyor.

Revlon PhotoReady Candid Fondöten, içeriğindeki anti mavi ışık bileşenleri sayesinde ciltteki kusurları profesyonelce kapatmaya yardım ediyor. Kremsi yapısı, nemlendirici ve koruyucu özler içeren formülü sayesinde uygulandığıandan itibaren ağırlık yapmadan gün boyunca rahat bir kullanım imkanı tanıyor. Paraben, sert koku, ve sentetik madde içermeyen fondötenin altı ton alternatifi bulunuyor.

Revlon PhotoReady Candid kapatıcı,hafif yapısı ve güçlü formülü ile göz çevresindeki koyu renkli halkaları, kızarıklıkları saniyeler içinde ortadan kaldırabilme imkanı sunuyor. İçeriğindeki kafein sayesinde yorgun ciltlere anında canlı bir görüntü veren ürün, uzun süre kalıcılık sağlıyor.

Revlon PhotoReady Candid pudra isefondöten ve kapatıcı uygulamaları sonrasında mükemmel bir sabitlik sağlıyor. Ultra ince ve yarı saydam yapısı sayesindeciltte ayrı bir katman oluşturmayan pudra, aynı zamanda istenmeyen beyaz katmaların da önüne geçiyor, makyajın gün boyu sabit ve taze kalmasına yardım ediyor.

Revlon PhotoReady Candid Fondöten: 79.90 TL

Revlon PhotoReady Candid Kapatıcı: 62.90 TL

Revlon PhotoReady Candid Pudra: 79.90 TL

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir