baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Eyüp Sabri Tuncer’den hijyen ile birlikte hayatı tazeleyen kokular

17 farklı kolonya çeşidi

Eyüp Sabri Tuncer, 98 yıldır hayatınızı tazelemeye devam ediyor. Klasik Limon Kolonyasının yanı sıra birbirinden özel esansları; notaları ve özel içerikleriyle 17 farklı kolonya çeşidi sunuyor.

Klasik Limon Kolonyası, 80 derece kolonya olma özelliği ile dezenfektan görevi de görerek üstün hijyen sağlıyor. Akdeniz’in tüm enerjisini teninizde hissettiren Bodrum Mandalinası Kolonyası; Kazdağlarının ve Madra’nın taze havasına sahip Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası ise cildinize tertemiz bir dokunuş yapıyor.

Kiraz çiçeklerinin büyüleyici kokusunu barındıran Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası ve okyanusların derinliklerinden gelen Okyanus Kolonyası; gün boyu teninizde kalıyor.

Gül yapraklarının kadifemsi zarafetiyle Verbena& Zinde Limon Kolonyası ve sadeliğin romantik kokusu Yasemin Kolonyası; bayram boyunca zindelik sağlıyor.

Eyüp Sabri Tuncer, geleneksel kokuların yanı sıra yenilikçi yaklaşımıyla da dikkat çekiyor. Hawaii adalarının enerjisini yansıtan Hawaii Ananası Kolonyası bunlardan biri. Kolonyaya sıvı sabun ve köpük sabun ürünleri de eşlik ediyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir