baymavislotbarportbetgrand pasha bet

En zorlu lekelerde etkili, doğaya daha duyarlı yeni OMO

Doğada daha fazla çözünebilen plastik

OMO temiz bir gelecek için kolları sıvıyor; ürünlerinde yaptığı bir dizi değişiklikle tüketicilere en iyi ürün deneyimini sunarken çevresel etkisini azaltmayı hedefliyor. Yenilenen ve artık daha fazla doğada çözünebilen bileşen içeren OMO; yüzde 25 geri dönüştürülmüş plastikle üretilen ve yüzde 100 dönüştürülebilir şişelerinde tüketicilerle buluşuyor. OMO, doğaya duyarlı bir değişim başlatıyor; ürün içeriklerini ve şişelerini yeniliyor.

Temiz çamaşırlar, temiz bir gezegen ve temiz bir gelecek için

1950 ml sıvı deterjan şişelerini; şimdi yüzde 25 geri dönüştürülmüş plastikten üretmeye başlıyor. Bu sayede 1 yılda ortalama 70 ton saf plastik üretiminin önüne geçmeyi hedefliyor. Sıfır atık ve döngüsel ekonomi gibi sürdürülebilirlik çözümleriyle yeşil bir geleceğin inşasına katkı sağlıyor. Tüketiciler, OMO’nun en zorlu lekeleri çıkarma gücünü doğaya daha duyarlı bir ürünle elde edebiliyor.

Unilever, Temiz Gelecek Vizyonu ile temizliğin geleceğini yeniden tasarlıyor

Unilever Ev Bakım Kategorisi, geçtiğimiz yıl açıkladığı Temiz Gelecek Vizyonu ile insanlara ve gezegene karşı duyarlı; yüksek performanslı temizlik ve hijyen ürünleri sunmak için yola çıktı. Bu kapsamda 2030 yılına kadar Ev Bakım kategorisindeki ürünlerinin formüllerinden fosil yakıtlardan elde edilen hammaddelerin tamamını çıkarmaya söz veriyor. Bu 10 yıllık dönüşüm yolculuğu için ihtiyaç duyulan araştırma ve geliştirme çalışmalarını desteklemek adına da 1 milyar Avro’luk bir kaynak ayırıyor. OMO, ürünlerinde başlattığı büyük dönüşümü yakın tarihte marka eylemleriyle destekleyecek.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir