baymavislotbarportbetgrand pasha bet

COllAGEN UP dört haftada baştan sona yenilenme vadediyor

 

COllAGEN UP, sağlıklı cam şişesinde sunulan, etkinliği bilimsel olarak kanıtlanan özel formülüyle; 4 haftada sağlıklı saçlara, yenilenmiş bir cilde, güçlü tırnaklara kavuşmayı vadediyor.

COllAGEN UP Hair

Türkiye’nin ilk saç kolajeni COllAGEN UP Hair; keratin, çinko, bakır, biotin ve farklı DNA sertifikalı bitki özleri içeren özel bir formüle sahip. Hücre yenilemeye, doku onarımına ve dolaşıma katkı sağlayan propolis; antioksidan özelliğiyle vücut direncini artıran Mayıs papatyası içeriyor.

COllAGEN UP Original ve COllAGEN UP Gold

25-35 yaş cildi için COllAGEN UP Original ile cildinizi henüz kolajen yıkımı başlamadan koruyun. İçeriğinde destekleyici DNA sertifikalı bitki özlerinden cildin elastikiyet ve sıkılığını artırmaya ve nemlendirmeye yönelik İzlanda yosunu bulunmakta. Ayrıca vücutta var olan kolajen üretiminin artmasını sağlayan ve güçlü bir antioksidan olan Barbados kirazı içermekte.

35 yaş üzeri cildi için Altın Kolajen COllAGEN UP Gold ile cildinizi kolajen yıkımının olumsuz etkilerinden kurtarın. Özel  formülü ve DNA sertifikalı bitki özleriyle; kırışıklık, selülit, kazayağı, elastikiyet, parlaklık gibi cilt ve tırnak sorunlarının giderilmesine kuvvetli destek sağlıyor. Vücuttaki kolajen üretimini artıran ve önemli bir antioksidan olan Barbados kirazı ekstraktının yanı sıra çok güçlü bir anti-aging  fonksiyonuna sahip kır iğdesi içeriyor.

  • DNA sertifikalı bitki özlerine ve her biri farklı etkinlik sağlayan zengin bileşene sahip.
  • Vücudumuzda bulunan kolajenle aynı aminoasit sıralamasına sahip tip1 ve tip3 sığır kolajeni barındırıyor.
  • Şeffaf cam şişede direkt içime hazır olarak sunuluyor.
  • Herhangi bir gıdaya katmak gerekmiyor.
  • Ecocert, Halal, Halal GER, Kosher, Kosher GER gıda ve sağlık sertifikalarına sahip.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir