baymavislotbarportbetgrand pasha bet

CİLDİNİZİ NEME DOYURUN

YAĞLANDIRMADAN NEM DOPİNGİ!

Mevsim değişikliği, az su tüketimi, cildin yaşlanması, makyaj kalıntıları ve deterjan kullanımı sebebiyle cildin nem kaybetmesi  kuruluğa sebep olur. Cildinize kaybettiği ve ihtiyacı olan nemi kazandırmaya var mısınız? Öyleyse Dr.
bnyMurad’ın ürünlerine bir göz atın:

Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Nem Serumu/Hydro- Dynamic Quenching Essence: Formülündeki sabır otu, karpuz, mercimek ve elma özleriyle cilt yüzeyini derinlemesine yenilemeye, nemlendirmeye, daha esnek ve dolgun görünmesine yardımcı olur. Hızla emilen hafif yapısıyla cildi yağlandırmadan yoğun nem ve anti-aging bakım sağlar. Her yaşta tüm cilt tipleri için uygundur

Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Nemlendirici/Hydro-Dynamic Ultimate Moisture: Hindistan cevizi, shea, avokado, ayçiçeği, zeytin ve meyve özleriyle cildin nemini 24 saate kadar korumaya destek verir. Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

Göz Çevresi İçin Ultra Güçlü Nemlendirici/Hydro-Dynamic Ultimate Moisture for Eyes: Hassas göz çevresini nemlendirmeye ve anti-aging bakım sağlamaya yardım eder.