baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Cif reklamı için aile boyu kamera karşısına geçtiler

‘Reklam filmleri, tamamen hayatımızı yansıttı’

Doğa Rutkay-Kerimcan Kamal çifti, ikiz çocukları Piraye ve Rutkay Kerim ile ilk kez kamera karşısına geçti. Aile, marka yüzü oldukları Cif’in yeni reklam filmlerinde rol aldı.

Reklam çekimleri Covid-19 kuralları çerçevesinde üç gün sürdü. Cif’in portföyündeki farklı ürünlerle ilgili keyifli hikayeler anlatan reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda; Ali Taner Baltacı yer aldı.

Doğa Rutkay Kamal ve Kerimcan Kamal’ın yer aldığı reklam filmlerinden ilki, Türkiye’de bir ilk olan ve Cif Power & Shine spreyler’in 10 kat konsantre hali, çevre dostu Cif Ultra Serum için çekildi. Cif Ultra Serum reklam filmi, TV ve dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı.

Doğa Rutkay Kamal, yeni reklam filmi için “Kerimcan ve 2.5 yaşındaki evlatlarımızla ilk defa kamera karşısına geçmek ve mesleğimin bir parçasını ailemle paylaşmak çok kıymetli. Reklam filmleri, tamamen hayatımızı yansıttı. Temizlik, hayatımızın içinde olan ve ailecek birbirimize destek vererek yaptığımız bir şey. Çocuklarla evde tüm bu çekimlerin provasını yaptık. Çocuklar sette bizi hiç zorlamadı. Biz çok eğlendik, umarım izleyiciler de sever” dedi.

Kerimcan Kamal ise “Paylaşımcı bir çift olduğumuz için reklam filmi çekimlerimiz çok iyi geçti. Doğa, bize destek oldu ve ortaya çok güzel bir iş çıktı” diye konuştu.

Ev temizliğinde yepyeni bir deneyim: Cif Ultra Serum

10 kat daha konsantre formüle sahip Cif Ultra Serum; su ile doldurulan boş bir Cif Power & Shine şişesinin ağzına yerleştirilip çevirilerek kolayca kullanılabiliyor. Yüzde 75 daha az plastik içeren ve yüzde 100 geri dönüştürülen şişelerde sunulmaktadır. Ürün, küçük boyutu sayesinde daha az nakliye aracı kullanılmasını sağlarken; taşıma sırasında ortaya çıkan karbon salımını azaltıyor. Cif’in bir ilk olan inovasyonu Ultra Serum, boş Cif Power & Shine sprey şişelerinin yeniden doldurulmasına ve hayat boyu kullanılmasına da olanak tanıyor. Cif temizliğini yüzde 25 daha ekonomik fiyatıyla sunan ürün, ayrıca ekonomik açıdan da tasarruf sağlıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir