baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz koruyucu bakım serisi

NIVEA Sun Koruma & Nem

NIVEA Sun Koruma & Nem Serisi güneşin zararlı ışınlarına karşı kalkan olurken aynı zamanda cildi şımartarak bakım yapıyor.

Güneşli bir günde, evde veya dışarıda vakit geçirirken; güneşin cilt üzerindeki zararlı etkileri göz ardı edilebiliyor. Özellikle yazın gelmesiyle evin balkonundan terasına; pencere kenarında oturmaktan dışarıda yürüyüş yapmaya güneş koruyucu kullanmak büyük önem taşıyor. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak ise nem kaybına yol açarak cildi yıpratıyor. Ayrıca erken cilt yaşlanmasına sebep oluyor.

NIVEA Sun Koruma&Nem Serisi cildi zararlı ultraviyole ışınlarından korurken, 24 saat nemlendirici formülüyle bakım yaparak cilt bariyerini güçlendiriyor. İçeriğinde bulunan panthenol ve gliserinle cilde kaybettiği nemi tekrar kazandırıyor. Seri, doğal koruyucu özelliklerini güçlendirerek yenilenmesini de sağlıyor.

UVA ve UVB filtreleriyle sürüldüğü andan itibaren güneş alerjisi riskini azaltan NIVEA Sun Koruma&Nem; suya dayanıklı formülüyle, güneşin tadını çıkarmaya yardımcı oluyor. Losyon ve sprey formu bulunan ürünler, bakım ve korumayı bir arada sunuyor.

  • NIVEA Koruma & Nem Güneş Losyonu SPF 30 200 ml: 140.95 TL
  • NIVEA Koruma & Nem Güneş Losyonu SPF 50 200 ml: 158.95 TL
  • NIVEA Koruma & Nem Güneş Losyonu SPF 50 100 ml: 106.95 TL
  • NIVEA Koruma & Nem Güneş Spreyi SPF 50 200 ml: 173.95 TL
  • NIVEA Koruma & Nem Güneş Spreyi SPF 30 200 ml : 148.95 TL
  • NIVEA Koruma & Nem Güneş Spreyi SPF 20 200 ml: 129.95 TL

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir