baymavislotbarportbetgrand pasha bet

BU YAZ ÇOK DAHA İYİ HİSSEDECEKSİNİZ!

YAZA HAZIRLANIN KÜRÜYLE ÜÇ HAFTA

SANDA SPA’nın üç hafta süren ‘Yaza Hazırlanın’ kürü, özel ve etkili bakımlarla kendini şımartmak isteyenleri bekliyor. Kür, 7 masaj ve 3 bakım sunuyor. Selülitleriniz azalmasına, ödem atmanıza ve cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olan bakımların içeriği şöyle:

Programının ilk haftası Body Coffee Pure Bliss Experience bakımıyla başlıyor. Kahve özleri içeren bir karışımla cildin ölü hücrelerden arınması sağlanıyor. Böylece cildin nefes alması, toksinlerin ve vücutta biriken ödemin hızlıca atılması sağlanıyor. Aynı hafta içinde masaj periyodu da başlıyor. Bitki ve çiçek özlerinin karışımından oluşan yağlarla yapılan Special For Her masajı, haftanın üçüncü ve beşinci günü uygulanıyor. Bu masaj kasların rahatlamasına ve ödemi atmaya yardımcı oluyor.

Üç gün aranın ardından başlayan ikinci hafta bakımlarında ise ilk gün Elemis Aroma Spa Ocean Wrap uygulanıyor. Ardıç, limon esans yağlarının ve deniz yosununun etkisiyle toksin atmaya yardımcı olan bakım, portakal kabuğu görüntüsünün azalmasına destek oluyor. Haftanın üçüncü ve beşinci günü ise yine, bacak bölgelerine uygulanan ve ödem atmaya yardımcı olan Special For Her masajı var.

Yine verilen üç gün ara sonrasında Elemis Exotic Lime and Ginger Salt Glow ile üçüncü haftanın bakımları başlıyor. Hafif bir fırçalamayla başlayan bakımda kullanılan anti-aging özelliği bulunan jojoba yağı cildin toparlanmasına destek veriyor, zencefil taneleri vücudu ölü hücrelerden arındırıyor ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Bakım kürü, haftanın üçüncü ve beşinci günü yapılan Special For Her masajı ile sonlanıyor.

Bakım paketi, 30 Nisan’a kadar yüzde 20 indirim avantajıyla 1.490 TL olarak fiyatlandırılıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir