baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Black Friday çılgınlığına katılan Foreo’dan sürprizler

Black Friday Foreo’ya da uğradı

Alışveriş tutkunlarının bütün yıl tutkuyla beklediği Black Friday dönemi geldi çattı! İsveçli güzellik teknolojisi markası Foreo’da bu yıl Black Friday çılgınlığına yüzde 30’a varan avantajlı fiyatlarıyla katılıyor. Sadece beş gün sürecek bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanyalı ürünlere ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, Trendyol e-mağazasını ziyaret etmek. LUNA 2 ultra-hijyenik silikon yüzeyi ve T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından yüzde 99.5 oranında arındırıyor. Sadece iki dakikada derinlemesine temizlik sağlayan ürünün anti-aging masajı etkili arka yüzeyi sayesinde kan dolaşımını 4.5 kata kadar hızlandırıyor. Ayrıca bakım ürünlerinizin cildinize nüfuz etmesini kolaylaştırıyor ve ince çizgiler ve kırışıklıkları yumuşatarak gençleşmiş bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tek bir şarjla 650 kullanım sunan LUNA 2, Black Friday süresince %30 indirimle sevenlerine sunuluyor.

SPA modu ile masaj hissi

IRIS ise gözaltında oluşan koyu renk halkalar, torbalar ve kaz ayaklarının görünürlüğünü azaltıyor. Korelilerin parmak masajından ilham alınarak geliştirilen ürün, göz kreminizin ya da serumunuzun emilimini ve etkinliğini de belirgin şekilde artırıyor. Ürünün Pure masaj modu elle yapılan masajın hissini verirken, SPA modu ise narin titreşimlerle hafif vuruşları birleştirerek profesyonel bir güzellik bakımı sunuyor.

FOREO dünyasının en çok tercih edilen ürünü olan LUNA mini 2 ise cildi derinlemesine temizlerken, günde iki kez sadece bir dakika kullanıldığında cildinizin daha canlı, pürüzsüz ve sıkı hissetmenizi sağlıyor. 8 ayarlanabilir yoğunluk derecesine sahip ürün, her cilt tipine uygun farklı renkleriyle her karakteri yansıtan seçenekler sunuyor. Kan dolaşımını 4.5 kata kadar hızlandıran ürün, böylece cildin daha fazla oksijen ve besin alarak daha sıkı ve canlı görünmesini sağlıyor.

Seyahatlerde de yanınızda

Özellikle sık seyahat edenlerin favori ürünü LUNA go ise hafif tasarımı ve cebinize bile rahatlıkla sığabilecek boyutlarıyla adeta sizinle her yere gelebilen bir cilt bakım uzmanı gibi çalışıyor. Tüm LUNA serisi ürünleri gibi cildi derinlemesine temizleyen ürün, arka yüzeyindeki anti-aging etkili masaj modu sayesinde yüzünüzdeki çizgilerin görünümünü azaltırken cildinizi sıkılaştırıyor.

Black Friday indirimlerinden yararlanmak için Trendyol üzerindeki e-mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir