baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Bahar aylarıyla beraber artan enerji ve bakım ihtiyacı bir arada

Perfectil ile içeriden gelen güzellik

İngiltere’nin güzellik vitamini Perfectil, zengin vitamin ve mineral içeriği sayesinde; saç, tırnak ve cilt sağlığına aynı anda destek sağlıyor. İçerisinde yer alan 22 mikro besinle; saçlara, tırnaklara ve cildin en derin tabakalarına içeriden ulaşıyor.

Geniş kapsamlı içeriği ile günlük ihtiyaç duyulan vitamin desteğini sağlıyor. Biotin, Niasin, Riboflavin, Çinko, Selenyum gibi birçok vitamin ve mineralin yanı sıra üzüm çekirdeği ekstresi barındırıyor. Ayrıca Magnezyum, C vitamini, B vitaminleri, Demir, Çinko, D vitamini, Folik Asit içeriğine sahip.

Perfectil, bahar ayları ile beraber artan bakım ve enerji ihtiyacını aynı anda karşılarken; aynı zamanda zengin vitamin içeriğiyle saç, cilt ve tırnaklar için çoklu destek sağlıyor.

Gözle görülür iyileşmeler sağlıyor

Gözleme dayalı gerçekleştirilen çalışmaya göre; sadece 1 ay sonunda katılımcılar saç, cilt ve tırnaklarında değişimi fark ediyor. 3 aylık Perfectil kullanımı sonucunda katılımcıların; yüzde 100’ü ciltte, yüzde 72’si saçta ve yüzde 84’ü ise tırnakta iyileşmeler olduğunu belirtiyor.

Hem gluten hem de laktoz içermeyen formülü ile çölyak hastalığı, gluten hassasiyeti ya da laktoz intoleransı olan bireylerin kullanımı için de uygun.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir