baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Bahar aylarında fazla kilo kaygıları artarken yaza hazırlık başlıyor

Bedensel arınma ile yaza formda girin

Yaz ayları başlamadan önce herkesin kilo kaygıları artıyor. Mevcut diyet ve egzersiz önerileri ise bu yağlardan kurtulmak için her zaman yeterli gelmiyor.

Infinity Regenerative Clinic, bölgesel incelme tedavileriyle bedensel yenilenmede kalıcı sonuçlar sunmaktadır.

Bölgesel fazlalık, sıkılaşma ve selülit sorunları yaz aylarında büyük problemler yaratabiliyor. Yaz başlamadan önce ideal vücut şekline sahip olabilmek için birçok medikal seçenek var.

Lipoliz teknolojisi; bu yağ hücrelerini cildin kendisini etkilemeden, cilt altındaki yağ hücrelerini hedef alarak kontrollü soğuma sağlıyor. Tedavi edilen yağ hücreleri kristalize olarak sonrasında yok oluyor. Zaman içinde, bu yağ hücreleri doğal yollar ile bedeninizden atılıyor. Böylece karın, bel, sırt, sütyen altı katları, kollar, dizler, kalça ve basen bölgesindeki yağ dokusu; tek seansta ve büyük oranda vücuttan atılıyor.

Vücudumuz lipoliz ile uygulanan bölgesel incelme tedavilerinde parçalanan yağ hücrelerini lenfatik sistemle atmaya çalışıyor. Karaciğer, kan dolaşımı, lenf sistemi yeterince çalışmadığında ise lipoliz ile parçalanan yağ hücreleri bedenden atılmadan geri dönüyor. Bu nedenle FDA onaysız lipolizlerde sınırlı bir başarı elde ediliyor. Uzmanlar; bölgesel incelme, şekillendirme ve sıkılaştırmada kesin sonuçlar için Lipoliz ve Radyofrekansı tedavilerini birlikte öneriyor.

Selülit tedavisi için radyofrekans

Bikini ve mayo sezonunun şüphesiz en büyük korkularından biri de selülit. Bölgesel incelme uygulamalarında tercih edilen radyofrekans tedavileri selülit, bölgesel yağlanma ve yüz bölgesinde sarkma problemlerine karşı tercih ediliyor.  Ultrason ise; deri altında kalıcı olarak depolanan inatçı yağı ortadan kaldırmak için tasarlanmış yeni nesil teknolojilerle yüksek hızda vücut şekillendirilmesini desteklemektedir. Radyofrekans ve ultrason teknolojilerinin kombine edilmesiyle daha iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Infinity Regenerative Clinic doktorlarının kişiye özel hazırladığı entegre medikal tedavi uygulamaları, genel arınma, karaciğer onarıcı ve lenf temizleme kürleri ile bağırsaklar, karaciğer ve lenf sistemi eş zamanlı olarak temizlenmektedir. Genel bedensel arınma programlarında sindirim sisteminde birikmiş toksinler atılmaktadır. Karaciğer onarıcı kür kapsamında karaciğer fonkiyonları düzenlenirken, lenf temizleme uygulamaları lenf sisteminin yeniden ve tam kapasite ile çalışmasına yardımcı oluyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir