Bitkilerin gücünü bebek bakımına taşıyan marka Türkiye’de

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Hipoalerjenik ürünler sunuyor

Seventh Generation gücünü bitkilerden alan, bebeklerin hassas ciltlerine uygun üretilen ve dermatolojik olarak test edilmiş ürünleriyle sevdiklerinizin hem bugününü hem de geleceğini koruyor.

Markanın bebek bezleri, ıslak temizleme mendilleri, losyon, krem ve çamaşır deterjanı boya, sentetik koku, losyon, petrol bazlı aktifler, klor bazlı ağartıcı ve optik parlatıcı içermiyor; geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ambalajlarında anne ve babalarla buluşuyor.

Bebek cildi henüz gelişimini tamamlamadığı için yetişkin cildine göre çok daha hassastır, özenli bir bakıma ve tabi ki cildin yapısına uygun olarak üretilmiş ürünlere ihtiyaç duyar.

Cildi tahriş etmiyor

Seventh Generation bebeklerin narin cildine özel olarak üretilen ve dermatolojik testlerden geçirilen hipoalerjenik ürünler sunuyor. Yeni doğandan 16 kg üzeri için 6 bedene kadar farklı ölçülerde üretilen, klor bazlı ağartıcı, sentetik koku ve losyon içermeyen Seventh Generation Bebek Bezleri, bitkilerden türetilmiş ultra emici lif dokusuyla bebeğin ihtiyaç duyduğu rahatlık ve kuruluğu sağlarken cildini tahriş etmiyor. Özel olarak boyutlandırılan, alkol, boya, sentetik koku, paraben içermeyen Parfümsüz Islak Temizleme Mendilleri özel formülü ve kalın yapısıyla bebeklerin hassas cildini özenle ve nazikçe temizliyor. Hafif Kokulu Hindistan Cevizi Özlü Bebek Losyonu organik Hindistan cevizi yağı içeren formülü ile bebeklerin hassas cildini besliyor ve yumuşatıyor. Seventh Generation’ın gücünü bitkilerden alan losyon ve kremleri, mineral yağ, petrolatum, paraben, ftalat ve formaldehit içermiyor.

Geri dönüşüm teknolojisi kullanıyor

Yüzde 97 oranında biyolojik olarak yenilenebilir kaynaklardan üretilen ve dermatolojik olarak test edilmiş Parfümsüz Konsantre Sıvı Bebek Çamaşır Deterjanı ise bebeğinizin çamaşırlarına uygun hassas temizlik sağlıyor; süt, mama kalıntısı, meyve, sebze püreleri gibi zorlu lekeyi çıkarıyor. Ürün boya, optik beyazlatıcı ve sentetik koku içermiyor.

1988 yılından bu yana Amerika’da üretilen ve artık Türkiye’ye de ithal edilen Seventh Generation, gelişen geri dönüşüm teknolojisi sayesinde ambalajlarını da geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak üretiyor.

Bitkilerin gücünden ilham alan Seventh Generation’ın ürünleri markanın resmî web sitesi olan www.seventhgeneration.com.tr adresinden satın alınabiliyor. Markanın web sitesinde yer alan blog da özellikle yeni ebeveynlere ve bitkilerin mucizesini evlere taşımak isteyenler için öneriler içeriyor.

  • Yeniden Doğan Bebek Bezi (4.5 kg’a kadar) (36 Adet) 90 TL
  • 1 Beden Bebek Bezi (6 kg’a kadar)                  (40 Adet)        90 TL
  • 2 Beden Bebek Bezi (8 kg’a kadar)                  (36 Adet)        90 TL
  • 3 Beden Bebek Bezi(11 kg’a kadar)                  (31 Adet)         90 TL
  • 4 Beden Bebek Bezi (15 kg’a kadar)                 (27 Adet)        90 TL
  • 5 Beden Bebek Bezi(16 kg’a kadar)                  (23 Adet)        90 TL
  • 6 Beden Bebek Bezi(16 üzeri kg için)              (20 Adet)         90 TL
  • Hafif Kokulu Hindistan Cevizi Özlü Bebek Losyonu (224 ml) 90 TL
  • Parfümsüz Konsantre Sıvı Bebek Çamaşır Deterjanı (33 Yıkama)  90 TL

 

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir