baymavislotbarportbetgrand pasha bet

3 ADIMDA RADİKAL BAKIM

AŞAMALI CİLT BAKIMI

Fransız markası Thalgo; üç aşamada kişiye özel bakım sunduğu ürünlerin yer aldığı yüksek performanslı yepyeni serisi MCeutic’le cildin fizyolojisine uygun yoğun düzenleyici, yenilikçi ve radikal bakım sunuyor.

Yenileyici Peeling, Biyo-Canlandırıcı İnfizyon ve Düzenleyici aşamalarını içeren Thalgo MCeutic Serisi ürünleriyle taze yeşil yapraklar, portakal çiçeği esansı ve beyaz misk kokuları içinde gerçekleştirilen üç aşamalı cilt bakımıyla genç, dolgun ve ışıltılı bir cilt kalitesine yeniden kavuşarak kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz.

Thalgo MCeutic Makyaj & Sebum Fazlasını Temizleyen Jel

 Thalgo’nun lipofil teknolojisiyle sebum, kirlilik ve makyajı temizlerken normal sebum üretimini iyileştirir. İçeriğinde bulunan çöl hurması yağı, fındık yağı ve üzüm çekirdeği yağının sinerjik etkisi ciltteki lipidleri korur, cilt bariyerini güçlendirir ve cildi rahatlatır.

Thalgo MCeutic Mikro Peeling Etkili Temizleme Köpüğü

Canlandırıcı deniz mineralleri ile zenginleştirilmiş, günlük kullanıma uygun, kurumayan, peeling etkili bu ürün cildi komple temizler.

Thalgo MCeutic Detoks Etkili Hücresel Canlandırıcı Serum

Deniz mesolifti bakımından oldukça yoğun olup, yüksek performanslı detoks etkisine sahiptir. Cildin oksitli proteinden temizlenmesini sağlayan bu serum, 7 günde yorgunluk izlerinin giderilmesinde yardımcı olur. Cilt yeniden dolgunlaşır, çok daha güzel, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme ulaşır.

Thalgo MCeutic Normalizer Cream-Serum

Temel olarak cilt kalitesinin yeniden dengelenmesinde etkili olan güçlü bir serum. İçeriğinde bulunan patentli Neo-skin cilt kalitesini yeniden yapılandırırken patentli Deniz Mezolifti de hücre metabolizmasının canlanmasına ve genç cildin korunmasında yardımcı olur. Leke karşıtı kompleks yüzeydeki sağlıklı cilt yağ kompozisyonunun yeniden yapılanmasını ve güçlü anti mikrobik etkiyi sağlar.

Thalgo MCeutic Resurfacer Cream-Serum

Hücre metabolizmasının canlanmasına ve genç cildin korunmasında yardımcı olan Deniz Mezolifti ve cilt kalitesini yeniden yapılandıran Neo-Skin ile yeni bir cilt efekti için kalıcı cilt düzensizliklerinin düzeltilmesinde etkilidir

Thalgo MCeutic Sun Cream SPF 50: Yenilikçi terfi patent ibaresine sahip olup güneş, akne, yaşlılık lekeleri, cilt tonu düzensizliklerinde ve işlem görmüş ciltlerde yüksek koruma sağlar. İçeriğindeki aktifler sayesinde MCeutic bakımını destekleyerek yoğun koruma sağlar.

Makyaj & Sebum Fazlasını Temizleyen Jel fiyatı: 186 TL

Peeling Etkili Temizleme Köpüğü fiyatı: 186 TL

Detoks Etkili Hücresel Canlandırıcı Serum fiyatı: 257 TL

Normalizer Cream-Serum fiyatı: 428 TL

Resurfacer Cream-Serum fiyatı: 428 TL

Sun Cream SPF 50 fiyatı: 174 TL
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir