THE BODY SHOP YAĞMUR ORMANLARINDAN GELEN ÇOK AMAÇLI BALSAMI SUNDU

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

ZENGİN YAĞLARLA HAZIRLANDI

The Body Shop’ın kuru ciltleri canlandıran, eke görünümünün azalmasına yardımcı olan, kurumuş dudakları nemlendiren, sertleşmiş tırnak etlerini yumuşatan, ufak yaralara iyi gelen ‘Balsam’ının hikayesi Amazon Yağmur Ormanları’nda başlıyor.

The Body Shop, doğal içeriklerden üretilmiş Amazonian Saviour Çok Amaçlı Balsam‘ı sundu. Yağ bakımından zengin ürün, vücudun farklı noktaları için bakım sağlıyor.

Balsam; cildi besleyen Babassu Yağı, rahatlatıcı Andiroba Yağı, cildi koruyan Bisabolol, nemlendiren Ayçiçek Tohumu Yağı, doğal yumuşatıcı Balmumu, dokuyu güçlendiren Cera Bellina Mumu içeriyor.

Ambalaj ünlü dövme sanatçısından

Amazonian Saviour Balm’ın ambalajı İngiltere’nin ünlü dövme sanatçısı Saira Hunjan tarafından tasarlandı. Amazon ormanlarının yaşam gücünü kendi tarzı ve renkleriyle anlatan sanatçı, ilhamını Amazon’un bitki örtüsünden alarak ürünün içeriğindeki babassu çekirdeklerini de tasarımına dahil etti.

Amazonian Saviour Balm, silikon, renklendirici, mineral yağlar, parafin veya parfüm kullanılmadan üretilmiştir ve hassas ciltler için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Fiyatı: 49.90 TL

 

 

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.