Japon sakura çiçekleri, Thalia’nın yeni serisinde ışıldıyor!

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Thalia Natural Beauty Sakura Serisi

Doğanın saflığını cildinize taşıyan Thalia Natural Beauty, bahar ayları için yeni bir seri hazırladı: Thalia Natural Beauty Sakura Serisi. Bu bahar hayat ışıltınızı, doğanın mucizevi simgesi ve eşsiz pembesi sakurayla ifade edin! Japonların kutsal olarak kabul ettiği, şairlerin ‘İlkbahar karı’ dediği  sakura ağacının çiçeği (Türkiye’de bilinen adıyla kiraz çiçeği), Thalia Natural Beauty aracılığıyla saçlarınız ve cildinizle buluştu. Şampuan, saç bakım maskesi, vücut losyonu, yaşlanma karşıtı yüz bakım kremi, yüz temizleme köpüğü, yüz maskesi, doğal sabun ve el kremi olmak üzere sekiz çeşit üründen oluşan seri, güzelliğe bakış açınızı değiştirecek.

Şampuan: Kuruluk ve hacim eksikliğiyle mücadele etmeye yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamini ve provitamin B5 ile saçınızı besler, bisabalol yağıyla tellerin onarımına destek verip,  bariyer oluşturur. Çevresel etki, boya ve föne bağlı hasarlarda saçlarınızı canlandırır.

Saç maskesi: Besleyici özlerle saçınıza yoğun nem kazandırır ve su kaybını azaltır.  E vitamini ve Provitamin B5 ile de saç tellerinizi güçlendirerek beslerken, taze ve kalıcı bir koku deneyimi sunar.

Vücut losyonu: İçeriğindeki sakura özleri sayesinde cildinizi yoğun ve derinlemesine nemlendirir.

Yaşlanma karşıtı yüz kremi: Kuruyan ve matlaşan cildinizi yoğun ve derinlemesine nemlendirir. İçeriğindeki değerli yağlar ve hyalüronik asit takviyesiyle cildinizin yıpratıcı dış etkenlere karşı güçlenmesine ve gözeneklerin büyümesinin engellenmesine yardımcı olur.

Yüz temizleme köpüğü: Sakura özlerinin yanı sıra bisabalol gibi değerli yağlarla cildinize kaybettiği nemi geri kazandırır.

Yüz maskesi: Bisabalol, lavanta, papatya gibi özlerle cildinizi temizler, ferahlatır, rahatlatır. Sheabutter ve pirinç kepeği gibi değerli yağlarla nemlendirme özelliğini pekiştirir. Bepanthol ve E vitaminiyle yaşlanma karşıtı besleyici bakım sunar.

Sabun: Yoğun nemlendirici özelliğiyle öne çıkan yaşlanma karşıtı ürün, cildinizi kurutmaz. Yumuşak ve bol köpüğüyle hem yüzünüze hem vücudunuza bakım sunar.

El kremi: Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik eder. Bir yandan elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir