İlk vegan profesyonel saç bakım serisi Loreal’den geldi

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Loreal doğal botanik mucizesi doldurulabilir şişelerde

L’Oréal Professionnel, bir ilke daha imza attıç Marka, yüzde 80-100 oranında doğal kaynaklı bileşenler içeren ilk vegan profesyonel saç bakım serisi Source Essentielle’i sundu.

L’Oréal Professionnel’ın yeni ürünü Source Essentielle, saç bakımına yeni bir soluk getiriyor. Yasemin, incir, susam yağı, kalendula çiçeği, aloe vera, lavanta ve akasya yaprakları, bu ürünün içeriğinde birleşiyor.

Source Essentielle sadece doğal ve vegan formülüyle değil, aynı zamanda salonda yeniden doldurulabilme özelliğiyle de  doğayı korumayı amaçlıyor. Bu sayede, her üç yeniden doldurmada bir şişeden tasarruf ediliyor ve yüzde 30 plastik kullanımı azaltılıyor.

Seride normal, kuru, boyalı saçlar ve hassas saç derisi için dört farklı çeşit bulunuyor.

Normal saçlar: Akasya çiçeği ve aloe vera özleriyle yüzde 80 doğal olarak formüle edilmiş Source Daily, saçın nemini artırırken, hafifliğini koruyor.

Kuru saçlar: Yasemin çiçeği ve susam yağıyla yüzde 96 doğal formüle edilen Source Essentielle Nourishing, beslenmeye ve yumuşaklığa ihtiyacı olan saçlar için ideal çözüm.

Boyalı saçlar: Boya uygulaması görmüş saçlara ışığını ve parlaklığını geri veriyor. Source Essentielle Radiant, ölmez çiçeği ve incir özüyle hazırlandı.

Avuç içine 3-6 damla damlatıp, saç boylarına ve uçlarına dağıtarak uygulanabilir. Saçın rengini kaybetmemesi için 28 şampuanlamaya kadar kremi ve yağı beraber kullanılabilir.

Hassas saç derisi: Kalendula çiçeği ve papatyayla formüle  edilmiş Source Essentielle Delicate, sık düğümlenen, karışan saçlar için hazırlandı.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir