Dyson mühendisleri, saç kurutma makinesini yeniden icat etti!

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Dyson Supersonic artık Türkiye’ de!

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, hızlı olduğu kadar odaklı bir hava akışına sahip. Elde dengeli duracak şekilde tasarlandı. Diğerlerine kıyasla daha sessiz çalışıp, sıcaklığı kontrol altında tutuyor. Dyson mühendisleri, saçın stres etkenlerine nasıl karşılık verdiğini, nasıl sağlıklı kalabileceğini ve ona nasıl şekil verilebileceğini inceleyerek saçı kökten uca çalıştı.

Diğer saç kurutma makinelerinin motorlarından sekiz kat daha hızlı ve onların yarısı ağırlığında. Üstelik Dyson dijital motoru, güçlü ancak kompakt şekilde tasarlandığı için arka gövde yerine tutma koluna sabitlenebilecek kadar küçük.

Akıllı ısı kontrol sistemi, saçınızın aşırı sıcaklıklara maruz kalmasını önlemeye yardımcı olur. Cam boncuklu termistör, saniyede 20 kez sıcaklık ölçer ve bu verileri mikroişlemciye aktarır. Mikroişlemci, patentli çift katmanlı ısıtıcı parçayı akıllı bir şekilde kontrol eder.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, Dyson’ın patentli Air Multiplier teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde motorun içine çekilen hava miktarı üçe katlanır, daha yüksek basınçlı ve daha yüksek hızda hava akışı elde edilir. Dört farklı ısı ayarı bulunur.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir