NUDE MAKYAJIN FORMÜLÜ L’ORÉAL PARIS FORMÜLLERİNDE GİZLİ

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

LOREAL PARİS AİLESİ BU SERİDE BULUŞTU

L’Oréal Paris, göz ve dudak makyajınıza yepyeni renkler katıyor! Infaillibe Paint ailesinin yeni serisi Nudist, nude tonlarının kalıcı ve yoğun etkisini Lip Paint ile dudaklarda, Eye Paint ile de göz makyajında yaşatacak. İki renk seçeneğiyle yeni Miss Baby Roll maskara ise ilk kıvırmada etkili formülüyle kirpiklere yoğun hacim katacak.

Ultra yoğun ve kalıcı mat likit rujları Lip Paint ve jel göz farları Eye Paint ile nude tonları hiç bu kadar göz kamaştırıcı olmamıştı. En çok satan nude tonların yaratıcısı Nudist serisi, göz ve dudak makyajınızın tamamlayıcısı olacak. Lip Paint’in 209 Nude On Fleek, 210 Dead Lips, 212 Nude-Ist, 213 Stripped Brown renkleri dudaklarınızda nude tonlarını yaşatırken, Eye Paint’in 205 Cocky Bisque, 306 Nudist, 305 Peach Me Babe renkleri göz makyajınızı tamamlayacak.

 

Yeni yoğun hacimli, tüm gün kıvrık, aşık eden kirpik görünümünü Miss Baby Roll Maskara ile keşfedin! Yoğun hacim veren kıvırıcı fırça sayesinde kirpik kıvırıcıları tarihe karışıyor. Hızlı formülü ile saniyeler içerisinde tüm gün kıvrık görünümlü kirpiklere ulaşmanızı sağlayan Miss Baby Roll Maskara, topaklanma yapmadan kirpikleri baştan sona kıvırıyor ve kalınlaştırıyor. Aşık edecek bakışlara Black ve Indigo Gum renk seçenekleriyle ulaşırken yoğun, hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olacaksınız.

Lip Paint fiyatı: 37.99 TL

Eye Paint fiyatı: 37.99 TL

Miss Baby Roll Maskara fiyatı: 44.99 TL

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.