Kiko Milano ile yılbaşı kutlamalarında göz kamaştırın

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Metalik tonlar öne çıkıyor

İleri teknoloji makyaj, yüz ve vücut bakımı ürünleriyle her yaştan kadının güzellik ihtiyaçlarına yanıt veren KIKO Milano, yılbaşına özel olarak hazırladığı Sparkling Holiday Koleksiyonu ile sadeliğin verdiği çekiciliği yakalamak isteyenlere hitap ediyor. 

Işıltılı far paletlerini, etkileyici bazları ve göz kamaştıran dudak tonlarını bir araya getiren koleksiyon, farklı konseptteki yılbaşı kutlamaları için çeşitlilik sunuyor. İçeriğindeki mikro inciler ve simler sayesinde ışıltılı bir görünüm sağlayan Dazzling Pudra, vücudun her yerine uygulanabiliyor.

Mattan parlaklığa geçiş yapan tonlara sahip Far Paleti, etkileyici bir göz makyajı için dört trend renge sahip.Mat Ruj, bu koleksiyonun da öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Romantik tonlardaki mat rujlar, kullanım kolaylığının yanı sıra verdiği kadife hissi ve ultra mat oluşuyla dikkat çekiyor. Sıra dışı parlaklık efekti veren, inci pigmentli Metalik Highlighter ise yılbaşı makyajında ışıltıyı en üst seviyelere taşıyor. Yeni highligther iki metalik tonu bir arada sunmasının yanı sıra hem ıslak hem de kuru uygulanabilme özelliğiyle koleksiyonun favori parçalarından!iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir