CAUDALİE’DEN DUDAKLARDA FRANSIZ ÖPÜCÜĞÜ

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

DUDAK ISIRTAN GÜZEL GÜZELLİK

Caudalie French Kiss dudak balmı, üzüm çekirdeklerinden elde edilen polifenollerin tüm antioksidan özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Ombre etkisi ve hafif makyaj görüntüsüyle French Kiss, üç özel renk seçeneğine sahip.

“Uzun zamandan beri dudaklarınızın tüm ihtiyacını karşılayacak doğal formüle sahip bir ürün geliştirmeyi düşlüyordum. Caudalie’nin patentli içeriği polifenoller yönünden zengin bir bakın ürünü. Aynı zamanda balmlarımızda dudakları kurutmayan pigmentler kullanmayı ve sade olduğu kadar bağımlılık yaratacak renklere ulaşmayı arzuluyordum. Herkesin çantasında gün boyu ulaşabileceği bir Fransız Dokunuşu olsun istiyordum. Tam bir Fransız öpücüğü!” Mathilde Thomas

Innocence: Hafif portakal ve vanilya kokularıyla dudaklarınıza yumuşaklık ve ışıltı katar. 60’lar tarzı taş bebek etkisiyle saf cildinize uygulayabilir, makyajınızı siyah bir göz kalemiyle tamamlayabilirsiniz.

Seduction: Pembenin taze bir gül yaprağı gibi canlı, ancak uçuk ve eşsiz bir tonu. Tüm duyulara hitap eden yoğun vanilya kokusuyla gül esintilerinin harmanlandığı bir ürün. Dudaklarınıza sağlıklı ve dolgun bir görünüm katar.

Addiction: Kırmızı meyvelerden esinlenerek geliştirilen, böğürtlen kırmızısı rengindeki bu üye, zarif bir dokunuşla dudaklara seksi görünüm veriyor. .

Fiyatı: 35 TL.

Ekim 2017 itibariyle sadece Caudalie yetkili eczanelerinde.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.