BENEFIT KİTLERİYLE KAŞ STİLİNİZİ KENDİNİZ YARATABİLİRSİNİZ!

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

HERKESİN HARİKA BİR ÇİFT KAŞA İHTİYACI VARDIR!

Sephora’nın en eğlenceli markası Benefit, kaş konusundaki iddiasını bir üst boyuta taşıyarak bizleri kaş stilleriyle tanıştırıyor.

Dünya genelinde 41 ülkede iki binden fazla Kaş Bar’a sahip olan Benefit Cosmetics, dört bin kişinin üzerinde kaş uzmanını yetiştirip, bünyesinde barındırıyor.  2016 Temmuz ayından itibaren kaşlar konusundaki iddiasını yeni kaş koleksiyonuyla daha da güçlendiren marka, kaş sorunlarına anında çözüm sunuyor.

45 benzersiz referansla “Herkesin harika bir çift kaşa ihtiyacı vardır” mottosunu vurgulayan marka, bu koleksiyonuyla Dünya’nın 1 numaralı kaş markası oldu.

Doğal görünümlü kaşlar: Belirgin kavisler, her yüz şekli için ideal değildir. Doğal ve dinlenmiş bir görünüm için yumuşatılmış kavislerin tercih edilmesi gereken yüz hatlarına sahip olabilirsiniz.  Kaşları çıkış yönünde tarayın, böylece ürünü uygulamanız gereken noktaları daha net görebilirsiniz. Bunun için Brow Vo Conditioning Primer Besleyici Özellikli Kaş Bazı, Gimme Brow Dolgunlaştıcı Özellikli Kaş Maskarası ve Goof Proof Açılı Uçlu Kaş Kalemi’ni kullanabilirsiniz.

Yukarı doğru taranmış kaşlar: Senenin en popüler trendiyle kaşlarınızı özgürleştirin, onları yukarı doğru tarayın. Precisely My Brow Pencil ile kaşlarınızda ince çizgiler oluşturun, derinlik yaratmak için iki farklı tonda kalem kullanın. Ardından 24H Brow Setter Şeffaf Kaş Sabitleyici Jel ile kaşlarınızı yukarı doğru tarayarak, gün boyu sabit kalmalarını sağlayın.

Düz kaşlar: Daha masum ve genç bir görünüm için kaşlarınızı hafifçe doldurun ve yana doğru tarayın. Kaşlarınıza, kaş uzmanlarımızın sizin için seçtiği ürünleri uygulamadan önce kaşlarınızı düz bir doğrultuda tarayın. Böylece hangi ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini çok daha net bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Goof Proof Açılı Uçlu Kaş Kalemi ya da Ka Brow Kaş Jeli’ni kaş çerçevesi boyunca uygulayın. Ardından 3D Brow Tones’u tüm kaş boyunca sürerek, kaşlardan belirgin bir yansıma elde edin.

Cesur ve kavisli kaşlar: Belirgin, dolgun ve kalkık kaş tutkunları bu stile bayılacak. Yüksek kavisle bütünleşen belirgin çizgiler ve yoğun renkler bakışlarınızı güçlendirecek. Brow Zings Kaş Şekillendirme Kiti ile kaşları belirginleştirin ve daha kalkık görünen kaşlar için temiz fırça yardımıyla kaş hattı boyunca High Brow’u uygulayın.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.