The Ritz-Carlton, İstanbul’da Sevgililer Günü’ne özel paketler

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

SPA’da huzur bulma zamanı

The Ritz-Carlton, İstanbul, 14 Şubat’ta otelde konaklayan konuklarına keyifli programlar sunuyor. Love, Romance, Passion ve Diamond paketleriyle çok özel bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Love paketini tercih eden misafirler Atelier Real Food’da 14 Şubat’a özel tariflerle hazırlanmış Sevgililer Günü akşam yemeğini boğaz manzarası eşliğinde deneyimlerken, geceyi yine kısmi boğaz manzaralı odada konaklayarak geçirebilir, Sevgililer Günü 80’ler partisine katılabilir ve 14.00’de kadar geç çıkış yapabilirler. Love konaklama paketi kişi başı 300 Euro.

Romance paketinde misafirler kısmi, boğaz manzaralı odada konaklama, SPA Soul’da 60 dakika imza masaj, şarap terapi, çikolata & meyve ikramı ile Sevgililer Günü 80’ler partisine katılarak keyifli bir gece geçirebilecekler. Otelden 14.00’e kadar çıkış yapabilecekler. Romance konaklama paketi ise kişi başı 300 Euro.

Passion paketini tercih eden misafirler ise Sevgililer günü 80’ler partisine giriş, kısmi, boğaz manzaralı odada konaklama, sabah Atelier Real Food’da kahvaltı, 60 dakika imza masaj, şarap terapi, çikolata & meyve ikramı ile saat 14’e kadar otelden çıkış yapabilecekler. Passion paketin fiyatı ise kişi başı 330 Euro.

Diamond konaklama paketinde ise çiftlere ömür boyu unutamayacakları bir 14 Şubat rüyası sunuluyor. Diamond paketinde misafirler lüks araçlarla bulundukları yerden aldırılıyor ve Ritz- Carlton Kral Dairesi’nde muhteşem bir deneyime hazırlanıyorlar. Dört aşamalı Sevgililer Günü akşam yemeği bir şişe şampanya ile taçlandırılıyor, ardından  SPA Soul’da 90 dakika Hawaian lomi lomi çift masajı ve yarım saat jakuzi keyfi sunuluyor. Rüya gibi gecenin sabahında ise bir şişe şampanya eşliğinde süite muhteşem bir kahvaltı servisi yapılıyor. Misafirler için isme özel bornozlar hazırlanıyor ve bir sonraki rezervasyonda boğaz manzaralı odada bedelsiz konaklama fırsatı sunuluyor. Otelden 16.00’ya kadar çıkış yapılabilen pakette misafirler yine özel araçlarla evlerine bırakılıyor. Çok özel Diamond konaklama paketinin bedeli ise 6.250 Euro.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir