10 BİN ÇOCUK ‘KIYAFET BAĞIŞ KAMPANYASI’YLA TERTEMİZ KIYAFETLERE KAVUŞACAK

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

KAMPANYAYA HERKES DAVETLİ!

Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle bu yıl altıncısı düzenlenen Kıyafet Bağış Kampanyası, katılımcıların büyük desteğiyle devam ediyor. Migros Mağazaları’nda toplanan, Ariel ile yıkanıp, temizlenen kıyafetlerin, TOG tarafından binlerce çocuğa ulaştırılması hedefleniyor.

Destekçiler topladıkları kıyafetleri 56 ilde, toplam 975 Migros ve Kipa mağazasında bulunan kampanya kutularına bıraktı. Bugüne kadar 225 binin üzerinde çocuğu tertemiz kıyafetlerle buluşturan kampanyayla bu yıl 10 bin çocuğa ulaşılacak.

‘Dayanışmayı ve yardımlaşmayı çoğaltmak bizim elimizde’

P&G Türkiye ve Kafkaslar Markalar Direktörü Taygun Günay

P&G Türkiye ve Kafkaslar Markalar Direktörü Taygun Günay, kampanyayla ilgili düşüncelerini şöyle anlattı: “Dayanışma, Türk kültürünün çok önemli bir değeri. Bu değeri çoğaltmak, paylaşmak bizim elimizde dedik ve 2010 yılında projeyi hayata geçirdik. Altı yıldır süren bu kampanyamız artık gelenekleşti. Ariel olarak toplumumuza böyle bir değeri hatırlattığımız için çok mutluyuz. Migros’un, TOG’un ve kampanyaya katılım gösteren duyarlı insanlarımızın sayesinde büyük başarılar elde ediyoruz. Katılımın bu yıl rekor seviyeye ulaşacağına inanıyoruz.”

‘Projenin başarısı büyük’

Migros Ticaret A.Ş. Pazarlama Direktörü Aysun Zaman ise kampanya hakkında, “Sosyal sorumluluk çalışmalarımızın tümü, toplumsal fayda ve farkındalık yaratan projelerden oluşmaktadır. Migros ve Ariel’in düzenlediği kampanya da bunun en güzel örneklerinden. Mağazalarımız bağışlarıyla katkı sağlayan müşterilerimiz için paylaşmanın ortak adresi. Kıyafet bağışlarıyla kampanyaya destek veren tüm müşterilerimize gönülden tekrar teşekkür ederiz” dedi.

TOG Yönetim Kurulu Eş Başkanı Suzan Beyazıt da gençlerin başarısının altını çizerek “Toplum Gönüllüsü gençlerimizle bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesini yürüttük. Bu proje toplumun farkındalığını artırmak için büyük önem taşıyor. TOG ailesinin gençlerini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

İhtiyaç sahibi çocukları mutlu etmek isteyen herkes, 30 Kasım’a kadar Migros ve Kipa Mağazaları’ndaki Ariel Kıyafet Bağışı kutularına, paylaşmak istediği çocuk kıyafetlerini bırakarak kampanyaya katılabiliyor.

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.