Taze narenciye notaları sandal ağacıyla buluştu

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

İtalyan işçiliğini yansıtıyor

Lüks İtalyan parfüm markası Acqua di Parma’nın, Colonia’nın doğasından ilhamla yarattığı Colonia Sandalo, taze narenciye notalarının kremsi sandal ağacıyla birleşmesinden doğuyor. Koku, Colonia’nın otantik ruhunu açığa çıkaran taze, rafine edilmiş bergamot, limon, portakal notaların dengelenmiş bileşimiyle  açılıyor, aromatik, zarif bir biçimde kakule ve lavanta notalarının baş döndürücü birleşimi haline dönüşüyor.

Kalp notasındaki Hint sandal ağacının değerli, kremsi balzamik notalarının tonka fasulyesi ve kehribarın sıcak aksamlarıyla zenginleşerek kusursuz bir başlangıç yapıyor.

Colonia Sandalo, ikonik Art Deco şişesinde, tüm koleksiyonun içinden geçen renklerle ambalajlanıyor. Etiketindeki açık bronz saten vurguları, camdan yapılmış her detay, İtalyan işçiliğini yansıtıyor. Colonia Sandalo 100ml. ve 180ml. şişesiyle satışa
sunuluyor.

Beymen İstinyepark, Beymen Zorlu, Wepublic, Harvey Nichols Kanyon, Beymen Gaziantep, Brandroom Antalya, Beymen Antalya, La Deesse, Beymen Panora, Beymen Akasya, Brandroom Bodrum ve www.ladeesse.com.tr’de satışa sunuluyor.

Colonia Sandalo 100 ml. fiyatı: 1.015 TL
180 ml. fiyatı: 1.335 TLiyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir