PATLAYAN KARBONDİOKSİT BALONCUKLARLA CİLT BAKIM KEYFİ

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

PATLARKEN GÜZELLEŞTİREN BONCUKLAR

Yeni cilt bakım sistemi Bubble, Nişantaşı MareBelis Klinik’te uygulanmaya başladı. Bubble ile cilt derinlemesine temizleyip, canlanıyor. Masaj yapıyor ve pıtırcık balonlarla SPA hissi veriyor.

Bubble sistemi 3 ayrı adımdan oluşuyor. İlki cildin temizlenmesi, ikinci aşama aktif karbondioksit baloncuklarıyla arındırılması ve ölü dokunun ciltten atılması. Bu aşamada cilde aktif renk açıcı ve leke giderici içerik iletiliyor. Karbondioksit baloncukları üreten bir kapsül ve cihazla cilt yüzeyinde derinlemesine temizleme yapılıyor. Uygulamada aktif kapsüller içeren özel pembe renkli bir jel kullanıyor. Jel cilde karbondioksit baloncuklarıyla yediriliyor. Karbondioksit artışı cilt için en önemli madde olan oksijeni çekiyor. Oksijen artışı cildi canlandırıyor ve hücrelerin aktifleşerek yenilenmesini sağlıyor.

Dışarıdan asit takviyesi

Bu uygulamadan sonra cilde özel nemlendirici içeriğinde hyaluronik asit ve resveratrol bulunan krem uygulanıyor. 15 dakikalık masajla, hem lenfatik sistem aktive edilip ciltte drenaj sağlanıyor hem de aktif içerikler daha etkin kullanılıyor.

Yenilikçi uygulamanın Bubble olarak adlandırılmasının sebebi, baloncukların ciltte patlama hissi uyandırması. Özellikle leke problemli ciltlerde bir hafta arayla dört kez tekrarlanabiliyor.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir