TERMAL FRAKSİYONEL CİLT YENİLEME SİSTEMİ TIXEL TÜRKİYE’DE

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

CİLDİNİZİ YIPRATMADAN YENİLEYİN

Estetikte kullanılan cihazlar, ileri teknolojiyle cilt yenileme çözümleri sunuyor. Amaç kısa sürede, cildin doğal yapısını bozmadan daha iyi bir görünüm elde etmek. Kırışıklıkların ve pürüzlerin giderilmesinde sunulan yeni teknoloji TIXEL, doğal ısı kaynağıyla dokuyu iyileştiriyor.

Termal fraksiyonel cilt yenileme sistemi TIXEL, Türkiye’ye geldi. Marebelis Estetik Kliniği’nde tanıtılan sistem, patentli doğal ısı enerjisiyle ince çizgiler ve kırışıklıklarda, cilt rengi düzeltmede, hasar görmüş cildi onarmada, yaşlanma lekelerinde ve akne izlerinde iyileşme vaat ediyor. Doğal ısı kaynağı kullanarak, özel altın ve titanyum başlığıyla, saniyenin yaklaşık 10’da biri gibi bir sürede cildin üst katmanlarında mikro kanallar açıyor.

Cilt yenileme teknolojileri genellikle dokunun kendi kendine iyileştirmesi fikriyle geliştiriliyor. İyileştirmeyi tetiklemek üzere dokuda kontrollü hasar oluşturuluyor.

TIXEL neden farklı?

Cilt yenileme amaçlı uygulanan estetik tedavilerde çoğunlukla elektrik, lazer, ısı gibi farklı enerji akımları kullanılıyor. Dokuya iletilen enerjiye hücrelerin reaksiyon vererek cildin kendini yenilenmesi sağlanıyor. Ancak bilinen çoğu lazer uygulamasında kullanılan yüksek enerjiler yerine doğal ısı kaynağı tercih ediliyor. Böylelikle hücre yapısına zarar vermiyor, dokuyu buharlaştırıyor.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir