Ünlülerin yeni güzellik sırrı CooLifting artık Türkiye’de

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Alpaslan Topçu

Dünyayı etkisi altına aldı

Dünyaca ünlü isimlerin yeni güzellik silahı CooLifting, artık Türkiye’de… Estetik cerrah Alpaslan Topçu, “Hızlı, güvenli ve etkin sonuç alabileceğiniz, sosyal hayatınıza ara vermek zorunda olmadığınız uygulama sayesinde cildinize gençlik katabilirsiniz” dedi.

Tüm dünyada uygulanan en yeni güzellik uygulamalarından CooLifting, her yaş grubuna ve bütün cilt tiplerine uygun. Hem yaz hem de kışın uygulanabilen bir antiaging bakımı.

Medikal kullanımı oldukça geniş olan düşük ısı, yüksek basınçlı karbondioksit gazı (CO2) ile cildin ihtiyacı olan besin ve hidrasyonu sağlayan özel kokteyl serum, atomize halde cilt altına gönderiliyor. Aslında iğnesiz bir mezoterapi uygulaması. Sadece beş dakikada yapılıyor. İşlem sonrası ani bir lifting etkisi yaratarak, cildi pürüzsüzleştiriyor, yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırıyor ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Sonuçta cilde gençlik ışıltısını yeniden kazandırıyor.

Nasıl çalışıyor?

CooLifting bakımında düşük ısıya maruz kalan damarlar kasılıp, gevşeyerek bölgedeki kan dolaşımı artıyor. Karboksiterapi etkisiyle doku oksijenlenmesi sağlanıyor ve akabinde kolajen, elastin fibrilleri formasyonu gözlemleniyor. Dermise uygulanan düşük ısı ve yüksek basınç kombinasyonuysa, kokteyl serumun cilt altına yoğun şekilde nüfuz etmesine ve doku üzerindeki etkilerinin artmasına neden oluyor. Cilt yüzeyinin ısısı ve gönderilen karbondioksit gazının ısısı arasındaki termal fark derin ve anlık dermis reaksiyonuna yol açıyor.

Göz çevresi, alın, yanaklar ve dudak gibi yaşlılık etkilerinin en belirgin olduğu bölgelere uygulanabiliyor. Boyun, dekolte ve el üstü gibi bölgelerde de tercih edilebiliyor.

İğneli uygulamaları tercih etmeyenler, Coolifting ile cildini besleyebiliyor ve sosyal hayattan kopmadan, ödem ve kızarıklık olmadan ışıldayan bir cildin keyfini çıkarabiliyor. Tek seans veya daha kalıcı sonuçlar için çoklu kürler halinde uygulanabilen CooLifting’in sıklığı ise kişinin cilt ihtiyacına göre uzman tarafından belirleniyor.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir